TISTEN™ snubní prsteny

Dovolujeme si Vám představit novou revoluční produktovou řadu, která bude ve šperkařském průmyslu bouří! Materiál TISTEN byl vyvinut a patentován pod značkou Spikes a kombinuje vlastnosti nejoblíbenějších slitin současného trhu - a spojuje je do jediného skvělého materiálu!

MATERIÁL TISTAN™ KOMBINUJE: TITAN + KARBID WOLFRAMU

Inspirace pro TISTEN vzešla ze dvou nejoblíbenějších materiálů pro výrobu prstenů - wolframu a titanu. Oba materiály jsou dnes již hojně používány ve šperkařském průmyslu, a jsou oblíbeny pro svou trvanlivost, atraktivitu a nízké pořizovací náklady ve srovnání s jinými drahými kovy.

Wolfram je prvek s nejvyšší hustotou, zaručuje tedy tvrdost, která přetrvá celý život. Titan je materiál využívaný v několika důležitých oblastech, jako je medicína nebo letecké inženýrství, ale rychle si získává popularitu také ve šperkařském průmyslu. Jeho nízká hmotnost, lesk a trvalost dává spotřebitelům vše, co od šperků žádají.


Oba materiály jsou velmi působivé, nyní však můžete mít to nejlepší z obou světů v jednom výrobku! Šperk odolný proti poškrábání a zárověň hypoalergenní. Patentovaný poměr wolframu a titanu vytváří symbiózu, která představuje to nejlepší!

Už nemusíte čekat, nová generace prstenů je tady!

Z naší nabídky